سلام 

من دختری هستم که از نظر ظاهری و اخلاقی و ارتباط عمومی هیچ مشکل ندارم شکر خدا، البته سعی میکنم همیشه اعتدال رو تو روابطم داشته باشم، تا بحال با هیچ پسری رابطه نداشتم، شاغل هستم و همزمان مشغول ادامه تحصیلم.

مشکل من اینه که خواستگارانی که برام میان از نظر مالی و اجتماعی  وضعیت متوسط و حتی بالایی دارن اما اصلا به دلم نمیشینن! به خدا راضیم با پسری خیلی معمولی تر از نظر اجتماعی ازدواج کنم، اما ظاهرش برام جذاب و دلنشین باشه.

خسته شدم دیگه، این موضوعی که حتی اطرافیانم میگن که از لحاظ ظاهری اصلا با خواستگارام تناسب ندارم، خدایی اصلا نمیخوام تعریف کنم از خودم، خسته شدم دیگه، منم حق دارم با کسی ازدواج کنم که دوستش داشته باشم و بهم حس خوبی بده، اما با این وضعیت فکر نکنم اصلا ازدواج کنم چون بی هیچ وجه دلم راضی به ازدواج اجباری نیست.

همین قدر که زیبایی و ظاهر برای آقایون مهمه، برای برخی خانم هایی مثل منم هستن، همه میگن دختر آهن پرست و پول پرستن، به خدا نیستن همه شون.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت آشیان دُر | مرکز فروش درب سکشنال ایمن گذر رضا محمدی سلطان ولایت هنوز زندست!.. تنهايي مرد کلبه دانلود | KolbeyeDownload حفاظ باغ کارگاه آموزشی و کلاس آی تی حوزه کتابخانه دانشکده پرستاری و مامایی، پیراپزشکی شرق گیلان - لنگرود نهج البلاغه