سلام 

دوستان من چند ماهی میشه با خانواده برتر آشنا شدم. فضای خوبیه برای حرف زدن راجع به دغدغه هامون اونم با مشارکت هر دو جنس و همین این وبلاگ رو به نظرم جذاب کرده! خب حالا حرف من چیه؟ 

من از شما بویژه پسرها نظر میخوام، اولا راجع به خودم و دوما راجع به خودتون. بنده 22 سالمه و در یک خانواده معمولی بزرگ شدم و رشته تحصیلی خوبی هم دارم و البته این همه ماجرا نیست. 

داستان از این قراره که بنده از یه جایی به بعد (16 17 سالگی) دیدم خیلی جای یه چیزی تو زندگیم خالیه، ببینید آسون نیست گفتنش، فقط در همین حد بگم که من اسلام آوردم و مومن شدم. لابد الان میگید یعنی مسیحی بودی؟ نه از مسیحی ام اون ور تر بودم من فقط یه دین شناسنامه ای داشتم که خیلی هم کاری به اون نداشتم، آره منم مسلمون بودم ولی فقط شناسنامه ای که خدا به من به حق امام حسین (ع) عنایت کرد و زندگی من تغییر کرد. 

نه این که از فرداش چادر بپوشم، مسجد برم، حاج خانوم بشم . ، نه . دیدگاهم، دنیام، اخلاقم و افکارم تغییر کرد،  اونم نه یک شبه، چند ماه طول کشید. خب اما الان چندین سال از اون روزها میگذره و به لطف خدا و دعای امام زمان مون بنده با این که بالا پایین زیاد داشتم ولی همچنان همون مسیر رو دارم. 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Michael عنوان وبلاگ InfoBlog کسب درآمد اینترنتی ... خرید نمونه سوالات تمام مقاطع ابتدایی راهنمایی دبیرستان متوسط ملک سلیمان goharbastanesf مصطفی الله وردی و مراد سربازی اتوبار و باربري