با سلام 

من دختری 28 ساله با تحصیلات فوق لیسانس از یکی از بهترین دانشگاه های کشور هستم که متاسفانه نتوانستم شغل مناسبی برای خودم پیدا کنم، بابای من از دوران کودکی من اعتیاد به مواد مخدر داشت که 6 ماه پیش ترک کرد، من دو خواهر و یک برادر هم دارم متاسفانه خانواده من بسیار غیر منطقی هستند.

برای مثال پدر من با این که معلم بازنشسته است بسیار خسیس است و به من میگوید که تو با پول من فوق لیسانس گرفتی و طوری رفتار میکند که گویا در کل ایران تنها من بودم که فوق لیسانس گرفتم و هیچش را دانشگاه نمی فرستد، شرایط زندگی من حاد بود، من در روستا به دنیا آمدم و بزرگ شدم خیلی حسرت کشیدم، خانه ما همیشه پاتوق معتادها بود، اما من همیشه دوست داشتم به جایی برسم .

همیشه درس خواندم تا روزانه قبول شوم، چون پدرم حاضر نبود شهریه دانشگاه های دیگر را متقبل شود با همه این اوصاف با اینکه من فوق لیسانسم را از دانشگاه دولتی گرفتم همیشه به من تیکه میاندازد که تو با پول من ارشد گرفتی در صورتی که خدای من شاهد است که پول تو جیبی من ناچیز بود.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تعمیرات لوازم خانگی کهکشان میراکلس ذکر و شفا Jessica آغوشی کودک آرتین گیفت نرده شیشه ای,نرده استیل,حفاظ استیل David محصولات غذایی آراز پاک کابان