سلام دوستان

یک توصیه دارم امیدوارم بهش عمل کنید. فضای مجازی رو جدی نگیرید.

کلا من ادبیاتم طوریه که حال ندارم لطافت به خرج بدم (از کلمات عشقم و گلم و بوس و اینا بدم میاد بکار ببرم در این فضا). عکس  پروفایل هم کلا نمیذارم! اگر بذارم از طبیعت و شعر و . . و معلوم نیست دخترانه است یا پسرانه، بیشتر تمایل دارم خواننده باشم و اطلاعات دریافت کنم. فقط در مورد موضوع صحبت میکنم و نقد میکنم اسم کاربریم حنثی.

فارغ از جنسیت انتخاب کردم. ولی همیشه اکثر دخترها فکر میکردن من پسرم (کمتر پسرها) که گروه  تلگرامی که تبادل اطلاعات علمی چند سالیه عضوم متاسفانه پیشنهاد داشتم، از طرف دحترها برای آشنایی، اونم دو بار!، اونم با پیش فرض اینکه من پسرم ! (نمیدونم چرا اینقدر مطمئن بودن؟) این ها رو برا این گفتم چون دیدم توی این وبللاگ هم چند بار دیدم تو پست ها دنبال حرف خاله زنکی هستن بعضی از کاربران و یا کلکل پسر - دختر میذارن، یا مثلا پست میذارن کی عاشق کیه یا اینکه یکی میاد دخترها رو تخریب میکنه که چرا به فلان پسر نخ دادن و .، میخواستم بگم زیاد جدی نگیرید، کی به کیه؟ آخه تو فضا مجازی پشت مانیتور معلومه چیه؟ آخه چه جوری بعضی ها عاشق میشن؟

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شورای دانش آموزی دبستان مصطفوی طلبه عکاس فروش گن ساعت شنی جلیقه ای اصل edithp79gr log ققنوس James ⚽فوتبال پلاس⚽ نمایندگی یعقوبی کد1383005 شهرستان بهارستان سایت آپدیتی ها مقالات اپلیکیشن