سلام دوستان

راجع به دو تا مسئله میخواستم صحبت کنم که خیلی فراگیر شده و واقعا ناراحتم میکنه بطور خلاصه راجع به این دو موضوع حرف میزنم :

۱. عفت و حیای از دست رفته بین بعضی از دختران امروزی

۲. دیده نشدن پسران پاک جامعه 

دوست داشتید بخونید و نظر بدید حتما.

دوستان از قبل دانشگاه بگم براتون که پسر خاله م گفت . نشی عاشق بشی، چون اکثرا دست خوردن، تو دلم گفتم همه مثل هم نیستن که. ، الان که ترم ۴ هستم میبینم راست میگفت. من نمیدونم چرا دختران این جوری شدن، دیگه ملاک های اخلاقی فراموش شده. وفاداری، صداقت، احساس چشم پاکی و فراموش شده جاش پول ظاهر اومده. از طرفی خیلی راحت عفت و حیای خودشون رو میفروشن، من آدم مذهبی خشکی نیستم یه پسر معمولی امروزی که عقاید واسش مهمه.

من رشته م حقوقه جایی که معمولا دختراش خشک و با شخصیت هستن. دختری میشناسم ۹۰ دقیقه کلاس به پسر خوشگل زل زد شماره داد، دو هفته بعد کات کرد پسره هم زن بازه . یک پسره هست پولداره خواست مخ یکی رو بزنه قبول نمیکرد فرداش سوییچ بنز آورد قبول کرد، هفته بعد کات . دوباره مخ یکی دیگه رو زد یه دستی بهش زد هفته بعد کات، جدیدا هم با یکی هست که پس زمینه عکس هاش اتاق خوابشه با دختره عکس انداخته!!! به خدا ما پسرها که پاک موندیم دیگه میترسیم از ازدواج.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آسان بخر Attraction تجهيزات آشپزخانه صنعتي نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری های کشور 98 Breanna دستگاه تصفیه آب سافت واتر در شیراز Zachery فرکتال هنر بازی و برنامه