سلام

قبل از هر چیز قبولی طاعات و عبادات شما دوستان عزیز رو از خداوند متعال خواستارم.

دوستان سوال من در مورد مراجعه خانمها به دکتر مرد هستش، حقیقتش من اگه ازدواج کنم خوشم نمیاد همسرم به دکتر مرد مراجعه کنه، و تا جایی که دکتر خانم هست چرا باید خانم ها به همجنس خودشون مراجعه نکنن؟

من یه رفیق رادیولوژیست دارم که میگفت خانم هایی که برای عکس گرفتن میان بخصوص برای مامو گرافی (عکس از سینه برای بررسی کیست و یا سرطان) باید وقتی که من از اتقاق میرم بیرون لباس هاشون رو در بیارن و یه روپوش مخصوص رو بپوشن، اما بعضی هاشون همون جا جلوی من میشن و انگار نه انگار که من اون جا هستم.

یه مورد دیگه هم تعریف میکرد که یه روز تو بیمارستان بودم که یهو سر و صدای دو نفر رو شنیدیم. رفتم ببینم چی شده که همکاران گفتن همراه یه بیمار افتاده دنبال پزشک، پرس و جو کردم ببینم ماجرا چی بوده که فهمیدم یه دختر جوان به همراه پدرش به مطب یکی از دکترها مراجعه کرده و بیماری دختره همورویید (یکی از بیماریهای روده بزرگ یا همون مقعد) بوده،  بعد دکتره به دختره گفته که باید با انگشت اون موضع رو لمس کنه تا مشکل رو بررسی کنه (البته این کار تو این بیماری درسته و اصولا هر کی این مشکل رو داره اینو باید بدونه که اول خود دکتر با دست و چشم ناحیه رو بررسی میکنه و بعد دستور کولونوسکوپی میده)، دختره اونجا گفته اوکی و دکتر کارش رو انجام داده اما بعد که از اتاق دکتره اومده بیرون به باباش گفته و بابای دختره دنبال دکتره گذاشته که اون رو بزنه .

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تحقیق و مقالات علوم تربیتی شهدای عزیز ایران هستی دانلود فروشگاه اینترنتی دزدگیر ماشین و ردیاب خودرو http://javad-ghorbani.com/ جواد قربانی شمشادسرا toorhend.parsablog.com akhlagh نکس وان موزیک | دانلود آهنگ رایگان | دانلود موزیک رایگان | دانلود آهنگ جدید مطالب گوناگون و جالب دوربين مداربسته / تکنولوژي و اخبار دوربين مداربسته