سلام 

من پسری هستم با سن ۲۱_۲۲ سال و دانشجوی یک رشته خوب هستم که بازار کار خوبی هم داره و ۲_۳ ترم دیگه فارغ التحصیل میشم. خانوادم وضع مالی متوسط به بالا داره و کم جمعیت. لازم هست قبلش اینو هم بگم که چند سال قبل در نوجوانی رابطه ای با یک دختر خانم داشتم که علاقه ای ناشی از همبازی کودکی بودن بود که البته خوشون پیشنهاد دادن و توسط خودشون هم تمام شد و به جز این تا حالا تجربه ای در این زمینه نداشتم . 

موضوعی که میخوام مطرح بکنم مربوط به علاقه مندی من به دختر خانمی هست که همکلاسی من هستن (من آدم محتاطی هستم و علاقه من در طی همین چند ماه اخیر و در اثر شناختی که ازشون پیدا کردم شکل گرفت). با ظاهری نسبتا زیبا (ظاهر خودم هم متوسط هست). ایشون پوشش مانتو دارن که البته ساده است و نه خیلی مذهبی هستن نه خیلی غیر مذهبی مثل خودم و شخصیت درون گرا و کم حرفی دارن و کلا علاقه ای به ارتباط گیری با آقایون همکلاسی ندارن (چه در فضای کلاس چه در فضای مجازی) برخلاف بقیه دختر خانم های همکلاسی (خودم هم آدم زیاد اجتماعی نیستم) و یکی ازخصوصیات شون که باعث علاقه مند شدن من به ایشون شده همین سادگی و رفتارشان هست. اما نمی‌دونم نظرشون درباره من چیه؟

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فناوری 2 کمند باد Tamara پاسخ سوالات مسابقه درسهایی از قران هنر گرافیک دادنگار دانلود نمونه سوالات زنبورداری فنی وحرفه ای فانوس خیال success98 هک اینستاگرام