با سلام خدمت کاربران عزیز خانواده برتر، به شدت نیاز به راهنمایی دقیق شما دارم،

من پسری .2 ساله هستم و تازه از رشته پزشکی (پزشک عمومی) فارغ التحصیل شدم، خیلی بخوام خلاصه توضیح بدم من توی زندگیم شرایط بسیار سختی رو تجربه کردم، از وقتی یادم میاد دعواهای شدید پدر و مارم و طلاق گرفتن شون، و دیکتاتوری شدید پدرم بعد از اون، لازم به ذکره که جایی که من به دنیا اومدم طلاق اونم 20 سال پیش بسیار چیز بدی بوده و واقعا اثرات وحشتناکی روی زندگیم گذاشته و بعدشم پدرم به یه شهر بزرگ و مذهبی (تقریبا کلانشهر) مهاجرت کرد و همسر دوم گرفت (از یه شهر و استان دیگه)، در کل نامادریم شخص بدی نبود و حداقل تا دوران دبیرستان هوام رو داشت.

مشکلات که خیلی زیاده ولی سوالی که الان میخوام بپرسم اینه که من بخاطر نوع تربیتم شخص مذهبی بار اومدم و شدیدا در صورت مخالفت با پدرم احساس عذاب وجدان اونم بشکل پاتولوژیک میکنم (کسی که روانشناسی خونده باشه علتش رو میفهمه)، و تو این مدت زندگیم تحت شدیدترین حالات دیکتاتوری تو خونه بودم، تقریبا از ترم 4 پزشکی سال 92 شدیدا پدرم بهم توصیه و یه جورایی اجبار میکرد که باید ازدواج کنم و اینکه جز اون هیچ کسی به فکر من نیست (که موافقم با این فکرش) و باید هر چه زودتر سر وسامونم بده، و منم بخاطر عدم مخالفت با حرف پدرم راهی جز ازدواج نمیدیدم.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود نمونه سوالات رایگان پته دوزی فنی حرفه ای Kate بلاگ و روزمره ها قلعه‌ی متروک فابر Lily علم و فن آوری مقاله وشعر دانلود آگهی ترحیم لایه باز نیلوفرانه