سلام

ممنون میشم دوستان بخونن و راهنمایی کنن مخصوصا دخترا

پسریم 23 ساله. ترم چهار دانشگاه توی یکی از کلاس ها یه دختر رو دیدم که ازش خوشم اومد (خیلی خوشگل و مغرور بود)، یه مدت بهش نشون ندادم که ازش خوشم میاد اما بعد یه ماه و اینا با نگاه و رفتارم نشون دادم که ازش خوشم میاد و اونم فهمید. 

از اون به بعد اونم با نگاه و رفتارش یه جورایی نشون میداد که اونم ازم بدش نمیاد، من میخواستم از علاقه ی اون نسبت به خودم مطمئن شم بعد برم جلو که بعد یه مدت مطمئن شدم اونم ازم خوشش میاد. یه روز تصمیم گرفتم برم بهش بگم. بالاخره رفتم و بهش گفتم که میخوام باهاش آشنا بشم، (اول خندید) گفت که ما همکلاسی هستیم این چه حرفیه میزنید، گفتم راجع بهش فکر کنید، اونم گفت نه مرسی و رفت !!!(مرسی نمی دونم چی بود). 

فرداش ایدی شو پیدا کردم بهش پی ام دادم و نوشتم که چند دقیقه امکانش باشه حرف بزنیم با هم. اولش میدید جواب نمیداد بعدش با کلی خواهش بالاخره جواب داد. گفتم که من از رفتارها تون خوشم میاد و اینا. نوشت که من نظرم رو قبلا گفتم شرمنده نمیتونم خداحافظ منم دیگه چیزی ننوشتم و بلاک کرد. یه بار رفتم جزوه بگیرم ازش تا یه کم حرف بزنم باهاش، گفت که جزوه من کامل نیست و اینا و نداد. 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش ساز موسیقی | فروشگاه ساز موسیقی سایت بوقلمون برنز بزن بریم (-; Michael شرکت خرید و فروش فلزیاب 09102191330 یادت باشه موسسه قرآن وعترت امیرالمومنین علیه السلام تکنولوژي گوشي هاي هوشمند یوزرو پسورد نود32