سلام به دوستان عزیز خانواده برتر

من یه دختر ۲۹ ساله هستم، خواستم از دختر خانوم های خانواده برتر بپرسم شده مردم به خودشون اجازه بدن براشون خاستگاری معرفی کنند که قبلا ازدواج کرده و بچه هم داره؟

دیروز یه نفر بهم گفت اگه یه همچین شخصی بیاد باهاش ازدواج میکنی. ؟ نمیدونید چقدر قلبم تکه تکه شد از این حرفش، این بود جواب اون همه تنهایی ها، این بود جواب اون همه نجابت در راه خدا؟ اون لحظه فقط لال شدم.

حالا با پر رویی تمام میگه خب چرا قبول نمیکنی؟ هم سنت بالاست، هم شرایطتت اینه.، آخه درد بی درمونم رو به کی بگم؟ من تو این دنیا کی رو دارم جز خدا پشتم باشه.؟ مادرم فوت کرده، پدرم هم اعتیاد داشت و رفیق باز بود. برادرم و پدرم دوستان شون رو جمع میکردن خونه مواد میکشیدن، مجبور شدم جدا زندگی کنم بخاطر اینکه به آبروم لطمه نخوره، از پدرم جدا شدم، یعنی یه جورایی مجبوره مجبور شدم علاوه بر رفیق بازیش انقدر بهم توهین کرد و گفت چرا از خونه ام نمیری مجبور شدم .

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ساخت کباب پز تابشي و تجهيزات رستوران خلاصه کتاب نظام اقتصادی صدر اسلام هادی غفاری Jesse سلامتی و زیبایی آموزش اکسل ویژه حسابداری پاورپوینت حسابداری مسئولیت اجتماعی دکتر سهيل سالاري و دکتر شقايق لح نمایندگی ایشیک هایگلاس - 09194260919 - 09109214318