سلام

اینجا کسی میدونه پسرها چطوری توی اینستاگرام فالووینگ پیدا میکنن؟ تو رو خدا بهم نخندین. من یکی از دخترهای اینجام. گاهی نظری میدم اما نه همیشه. حدود هفت ماهه که با آقایی زیر نظر خانواده هامون آشنا میشیم برای ازدواج. یه چیزی مثل نامزدی منتها فقط پدر و مادرم و مادر اون در جریانن حتی خواهر متاهلمم در جریان نیست و دیگه حتی بقیه فامیل. میخوام بگم که بدونید فقط قرار شده آشنا بشیم ببینیم به درد هم میخوریم یا نه. همین. نه عقد کرده ش هستم و نه خیلی با هم روابط عاطفی یا احساسی زیاد داریم. از همه نظر خوبه برام و به همدیگه میخوریم تقریبا اما یه چیزی هست منو اذیت میکنه.

این پسر بالاخره من توی اینستاگرام چکش میکنم. حالا تلگرام که من نمیتونم کانتکت هاش رو همیشه ببینم و مرتب چک کنم ولی اینستاش رو مرتب بازدید که میکنم یه نگاهیم به فالوور و فالووینگاش میکنم. نه اینکه شکاک باشم فقط اوایل میخواستم از علاقمندی هاش مطلع بشم، برای همین فالووینگ هاش رو چک میکردم نه چیز دیگه ای. اما یه مدت که گذشت یعنی از حدود سه چهار ماه پیش مرتبا که میرم چک میکنم همه ش میبینم به طور متوسط هر یه هفته یکبار یا دو سه روز یک بار یا دیگه نهایتش 10 روز یک بار به فالووینگاش اضافه میکنه و متأسفانه بیشتر شون هم دخترن. کسی میدونه چه جوری با این دخترها آشنا میشه و فالوشون میکنه؟

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوره و انجام پروژه های مهندسان پزشکی چم مهر زعفران ماه چین آموزش پوکر تگزاس هولدم texas holdem مجله ياس تنها شامل مطالب پزشکي،بارداري،زناشويي،آشپزي،کودک مي باشد حصّاص شو! باطری ماشین رزین سختی گیر ارمیا جوهریان دنیای شیرین ریاضی