من سوالی داشتم در مورد رفتارهای یه دختر تو اینستاگرام و اینکه نظر کاربران در این مورد چیه؟

من 22 سالمه و در اقوام و خویشاوندان دورم دختری هست که 20 سالشه، از لحاظ ارتباط خانوادگی هر سال شاید یه بار همدیگه رو ببینیم تو خونه مادر بزرگم، ولی من پدرشون رو میشناسم چون یه باشگاه ورزشی دارن و سلام و علیک دارم باهاشون بعضی وقت ها، حالا سوالم در مورد دخترشونه؛

من قبلا چند سال پیش دخترشون رو دیدم و از ایشون خوشم اومد ولی چون اهل دوستی نبودم گفتم صبر کنم تا بزرگتر بشم و از راه درست وارد بشم، چند وقت پیش که از خواهرم اجازه گرفتم با اینستاگرامش برم پست های یکی از دوستام رو ببینم دیدم این دختر خانم هم جز فالوور های خواهرم هستن و پست هاشون رو دیدم.

تو اینستاشون عکس های خودشون رو گذاشته بودن البته بی حجاب نبود عکس هاش، ولی قبلا که من ایشون رو دیدم وضع حجاب شون خیلی بهتر از این بود، الان کامل موهاش رو ریخته بود بیرون و تازه اکثر فالوور هاشون قوم و خویش شون بودن، ولی بعضی ها هم از اقوام شون نبودن و پسر غریبه بودن و زیر پست هاش واسه ش قلب فرستاده بودن، من واقعا خیلی ناراحت شدم از این قضیه، ولی خب میدونم که دختر بدی نیست. 

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

web Lucy قیمت خرید جوجه یکروزه، فروش تخم مرغ ایده های ناب طراحی کاتالوگ TMNT TWEET نید وبمستر غارِ تنهایی عکاسی خبری لچینه