سلام دوستان

ببخشید من یه سوال خیلی مهم داشتم که ممنون میشم مخصوصا خانم های عزیز نظرشون رو بگن و آقایون عزیز تا جایی که میشه به من راهکار بدن. از قبل از وقتی که میذارین و جواب میدین خیلی متشکرم

من و نامزدم با هم همکاریم و با دو نفر دیگه داریم روی یه طرح کار میکنیم برای ثبت شرکت مون، اون دو نفر یکی خانم و یکی آقا هستن. مشکل من با اون خانمه هستش. از لحاظ پوشش مشکل نداره، اما از طرز رفتارش انتقاد دارم.

متاسفانه یه سری رفتارها با نامزد من دارن که  میخوام بدونم من خیلی حساسم و این کاراها چیز خاصی نیست یا نه؟ و این که من چطوری با این خانم برخورد کنم که حدشون رو بدونن؟

سه نمونه از کارهاشون رو مثال میزنم که مال چند روز اخیره؛

مثلا ما توی کارگاه کار میکنیم و این خانم از ما موقع کار فیلم و عکس میگیره برای مستند سازی. بیشتر هم از پسرها فیلم میگره و تقریبا من اصلا توی فیلم هاش نیستم و یه بار که دو نفری پای دستگاه بودیم ازش دو و سه بار خواستم از کارمون فیلم بگیره گفت باشه ولی عمل نکرد تا یه دقیقه نامزدم اومد جاش رو پای دستگاه با من عوض کرد فوری گوشیش رو درآورد و به من گفت از من و این آقا موقع کار فیلم بگیر و وقتی عصبانی شدم و گفتم هر چی فیلم و عکس گرفتی بسه، ولی اون خودش با نامزد من سلفی گرفت و بعدش هم فیلم گرفت اصلا منو از پشت گرفت و توی فیلم نیستم.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سايت عاشقانه ردپاي عشق مطالب علمي کوتاه Cody روزنوشته های یک برنامه نویس سیمرغ پلاس از نصرت پند گیر Tawiwan خرید فورش قیمت مرغ کرک در اربیل عراق pazi